הסיפור שלנו

הפרויקט שלנו הוקם כדי לספק לכם חווית קפה מעולה, המיוצר ונקלה ברמה הכי גבוהה. פולי הקפה שלנו מיובאים מכל העולם ונקלים טרי לפי הזמנה בארץ, וכל זה כדי לתמוך במשימה הכי חשובה של הפרויקט – תמיכה בנפגעי פוסט-טראומה משירות צבאי.

מי אנחנו?

הפרויקט שלנו,  The Holy Coffee Project נוסד בשנת 2020 על ידי קבוצת חברים, מומחי קפה, שאכפת להם מהקהילה בה הם חיים. יצרנו את הפרויקט הזה כדי להביא ערך ושמחה לאנשים הזקוקים לכך.

במקום לבזבז את הכסף היקר שלך על תאגידי קפה ענקיים, אנחנו מזמינים אותך לשתות קפה שמשנה חיים – על כל שקית קפה שאנו מוכרים בארץ, אנו תורמים 5% לארגון “לא מפקירים פצועים בשטח (נפגעי פוסט טראומה משירות צבאי)  כדי לעזור לאלה שחזרו רק פיזית, אבל לא נפשית.

photo-1512568400610-62da28bc8a13.jpeg
shutterstock_1713514918

ההתמחות שלנו בקלייה, ערבוב ודאגה לטעמים חזקים ופרטים קטנים, בתוספת מיטב הטכנולוגיה הקיימת בעולם ה “specialty coffee” מסייעת לנו להפיק את פולי הקפה מ”מקור ייחודי” (single origin) ותערובות הבית שלנו, כדי לייצר לך חווית קפה מדהימה. הפולים שלנו נבחרו בקפידה מכל רחבי העולם, והופקו לכדי פולי קפה פה בארץ הקודש בהקפדה רבה, כדי לתת את החיזוק והחיבור הרוחני לכדור הארץ המשוגע הזה שאנו חיים בו.

תן/י לחבריך סיבה לדבר עליך, לקנא בקפה שלך – שמגדיר אותך כישראלי/ת אמיתי/ת שרוצה לעזור ולשנות, כל יום מחדש, לגימה אחר לגימה.

כן, הקפה שלנו מעולה, אבל המשימה שלנו חשובה יותר – בוא/י להיות חלק ממנה.

החותמת הסביבתית שלנו

אנו משתדלים ככל הניתן להשתמש בחומרים אורגנים וטבעיים במוצרים ובאריזות שלנו כדי להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלנו. גייסנו את טובי המומחים כדי להמציא את האריזות הידידותיות לסביבה שלנו ואת האביזרים השונים. אנו לוקחים זאת ברצינות ותמיד רודפים אחרי מצוינות בשמירה על הסביבה.