הסיפור שלנו

הפרויקט שלנו הוקם כדי לספק לכם חווית קפה מעולה, המיוצר ונקלה ברמה הכי גבוהה. בכל פעם שתשתו אותו, תרגישו כמו סופר-הירו אמיתי מבלי לשנות את שגרת יומכם.

מי אנחנו?

הפרויקט שלנו,  The Holy Coffee Project נוסד בשנת 2020 על ידי קבוצת חברים שאכפת לה מהקהילה בה הם חיים.

גם אנחנו, לצערנו, היינו שם – בוגרי שירות צבאי קרבי, שורדי סרטן, איבדנו חברות וחברים טובים, ובנות ובני משפחה יקרים. אז יצרנו את הפרויקט הזה כדי להביא ערך ושמחה לאנשים הזקוקים לכך.

במקום לבזבז את הכסף היקר שלך על תאגידי קפה ענקיים, אנחנו מזמינים אותך לשתות קפה שמשנה חיים – על כל שקית קפה שאנו מוכרים בארץ, אנו תורמים 1 ₪ לארגונים “גדולים מהחיים” (ילדים חולי סרטן) או ל”לא מפקירים פצועים בשטח” (נפגעי פוסט טראומה משירות צבאי) לפי בחירתך, כדי לעזור לחברים שנלחמים יום-יום לנצח.

אם אי פעם רצית להרגיש כמו סופר-הירו אמיתי, לעזור לאנשים ולשנות חיים, תן/י לנו להפיק את הקפה הכי טוב שאנחנו יודעים להפיק כדי שנוכל לעזור לך, אוהב/ת קפה שרוצה להיות חלק ממשהו גדול, לעשות זאת.

photo-1512568400610-62da28bc8a13.jpeg
shutterstock_1713514918

ההתמחות שלנו בקלייה, ערבוב ודאגה לטעמים חזקים ופרטים קטנים, בתוספת מיטב הטכנולוגיה הקיימת בעולם ה “specialty coffee” מסייעת לנו להפיק את פולי הקפה מ”מקור ייחודי” (single origin) ותערובות הבית שלנו, כדי לייצר לך חווית קפה מדהימה. הפולים שלנו נבחרו בקפידה מכל רחבי העולם, והופקו לכדי פולי קפה פה בארץ הקודש בהקפדה רבה, כדי לתת את החיזוק והחיבור הרוחני לכדור הארץ המשוגע הזה שאנו חיים בו.

תן/י לחבריך סיבה לדבר עליך, לקנא בקפה שלך – שמגדיר אותך כסופר-הירו אמיתי, כל יום מחדש, לגימה אחר לגימה.

כן, הקפה שלנו מעולה, אבל המשימה שלנו חשובה יותר ובשבילה – אנחנו זקוקים לסופר-הירו – כמוך.

איך עושים את זה? פשוט.

בוחרים דרגת טחינה, ואת הארגון בו תרצו לתמוך

מחכים לקפה שבדרך, ומרגישים סופר-הירו, כי עזרת לשנות חיים

החותמת הסביבתית שלנו

אנו משתדלים ככל הניתן להשתמש בחומרים אורגנים וטבעיים במוצרים ובאריזות שלנו כדי להפחית את טביעת הרגל הסביבתית שלנו. גייסנו את טובי המומחים כדי להמציא את האריזות הידידותיות לסביבה שלנו ואת האביזרים השונים. אנו לוקחים זאת ברצינות ותמיד רודפים אחרי מצוינות בשמירה על הסביבה.